0
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

سوالات متداول

سوفامبل

سوفامبل فروشنده یا تولیدکننده است؟

خیر، سوفامبل فروشنده یا تولیدکننده هیچ کدام از محصولات نیست، سوفا مبل یک پلتفرم (جستجوگر) است  که تولیدکنندگان معتبر محصولات خود را داخل سایت ما قرار میدهند و مشتریان میتوانند خرید خود را به صورت آنلاین و یا حضوری به صورت مستقیم از تولیدکنندگان انجام دهند. 

همه‌ی فروشندگان در سوفامبل تولیدکننده هستند؟

بله، شرط اصلی حضور در سوفامبل این است که فروشنده حتما تولیدی باشد. قبل از درج محصولات نمایندگان سوفامبل صحت و تاییدیه تولیدکننده را بررسی میکنند. 

ثبت سفارش

چطور با تولیدی ارتباط برقرار کنیم؟

شماره تماس تولیدی در تمام صفحات محصولات وجود دارد. شما باید وارد محصول دلخواه خود شوید، در آنجا یک کادر قرمز رنگ با عنوان “مشاهده شماره تماس تولیدی” وجود دارد. 

پس از کلیک کردن (لمس کردن) کادر قرمز رنگ برای اولین بار  باید شماره موبایل خود را وارد کنید، پس از آن یک کد چهار رقمی برای شما موبایلی که وارد کرده‌اید ارسال میشود، پس از  آن که کد را وارد کردین بلافاصله شماره تماس تولیدی برای شما نمایش داده میشود و پس از آن میتوانید شماره تماس تمام تولیدکنندگان را مشاهده کنید. 

چطوری ثبت سفارش انجام بدیم؟

برای ثبت سفارش شما میتوانید از دو طریق اقدام کنید: 

  1. بر روی دکمه‌ی “مشاهده شمار تماس تولیدی” که در صفحه محصول درج شده است کلیک کنید و با تولیدکننده تماس بگیرید. پس از آن میتوانید به صورت مستقیم با تولیدکننده در ارتباط باشید و تمام جزئیات سفارش اعم از رنگ چوب، رنگ پارچه و … را با تولیدکننده هماهنگ کنید و  سفارش خود را ثبت کنید. 
  2. داخل سایت سوفامبل بدون پرداخت هیچگونه هزینه سفارش خود را ثبت کنید تا تولیدکننده در 24 ساعت آینده با شما تماس بگیرد و سفارش شما را ثبت کند.

در بسیاری از زمان ها ممکن است تولیدکننده در مدت زمان بیشتری با شما تماس بگیرد، پیشنهاد سوفامبل این است که شخصا با تولیدی ارتباط برقرار کنید و با تولیدکننده تماس بگیرید.

خرید و ضمانت

سوفامبل تولیدکننده را تضمین میکند؟

از لحاظ اینکه فروشنده داخل سایت تولیدکننده باشد و افراد متفرقه نتوانند داخل سایت سوفامبل فعالیت داشته باشند قطعا این ضمانت وجود دارند و تمام فروشنده‌های موتور جستجوی سوفامبل تولیدکننده هستند. 

مبلغ بیعانه را چطور پرداخت کنم؟

توجه داشته باشید که پرداخت مبلغ بیعانه “حتما” باید از طریق درگاه بانک سوفا مبل و با دریافت فاکتور از سوفامبل صورت بگیرد. 

هرگونه کارت به کارت، واریز به حساب و یا پرداخت در دستگاه پوز تولیدکننده از جانب سوفامبل ممنوع بوده و در صورتی که مبلغ اولیه خرید شما از طریق درگاه پرداخت سوفامبل واریز نشود، پلتفرم سوفامبل هیچگونه تعهدی نسبت به آن خرید ندارد.

میتونم رنگ پارچه، چوب، ابعاد و .... تغییر بدم؟

بله، شما میتوانید  مواردی همچون رنگ پارچه، رنگ چوب، ابعاد، جنس و …. را به صورت دلخواه انتخاب کنید. کافی است با تولیدکننده تماس بگیرید و موارد دلخواه خود را برای ثبت سفارش و فاکتور با تولیدکننده درمیان بگذارید. 

هزینه ارسال به چه صورت است؟

هزینه ارسال بر عهده خریدار است. مبلغ هزینه بستگی زیادی به  شهر و مکان شما، نوع سفارش، تعداد نفرات مبلمان و … دارد. حتما قبل از خرید مبلغ و هزینه ارسال سفارشات را با تولیدکننده به تفاهم برسید و داخل فاکتور ذکر کنید. 

توجه بفرمایید که تمام تولیدکنندگان سوفامبل امکان ارسال برای تهران و تمام شهرستان ها را با باربری مخصوص و بیمه نامه برای خریداران فراهم کرده اند. 

نحوه تسویه حساب به چه صورت است؟

نحوه تسویه حساب به تفاهم شما با تولیدکننده بستگی دارد و هرکدام از تولیدکنندگان بستگی به نوع و مبلغ سفارش با شما تفاهم میکنند. 

اما به طور کلی و عرف یک سوم مبلغ فاکتور به عنوان بیعانه دریافت میشود، اگر تهران هستین مبلمان به درب منزل شما ارسال میشود یا شما به تولیدی مراجعه میکنید و مبل را دریافت میکنید و سپس مابقی مبلغ فاکتور را پرداخت میکنید.

اگر شهرستان هستین تولیدکننده برای شما فیلم و عکس محصول را به صورت کامل ارسال میکندو پس از تایید شما مبلغ باقی مانده فاکتور را پرداخت میکنید و محصول برای شما ارسال میشود.