بازار مبل چهاردانگه کجاست

بازار مبل چهاردانگه

فهرست مطالب

شهر چهاردانگه یکی از شهر‌های نزدیک به تهران است که به خاطر نزدیکی به پایتخت، وسعت زیاد زمین‌های شهر صنعتی و نزدیکی به کارخانه‌هایی مانند ایران خودرو و … مکان مناسبی برای زندگی کارکنان این کارخانجات است. 

یکی از مراکز صنعتی که در این شهر فعالیت گسترده‌ای دارد باراز مبل چهاردانگه است . بسیاری از تولیدکنندگان به خاطر مزایی چون هزینه پایین اجاره و نیروی کار، نزدیکی به تهران و … در این شهرک شروع به تولیدات محصولات خود کردند و پس از مدتی علاوه بر تولید، محصولات خود را به صورت مستقیم به خریداران عرضه کردند و در حال حاضر علاوه بر تولیدکنندگان پاساژهای بسیار زیادی وجود دارد که نمایشگاه مبلمان خود را در این پاساژها دایر کردند. برخی از این نمایشگاه‌ها دارای تولیدی هستند و محصولات خود را به فروش میگذارند و برخی دیگر تنها واسطه هستند که محصولات تولیدی دیگر تولیدکنندگان بازار مبل چهاردانگه را بفروش میرسانند. 

مانند بسیاری از بازارها و مراکز خرید دیگر که در ایران و سراسر جهان وجود دارد در بازار مبل چهاردانگه نیز انواع کسبه‌ها فعالیت دارند و انتخاب بین اینکه کدام فروشنده و یا تولیدی دارای قیمت مناسب، مدل جدید، استفاده از متریال مرغوب و خوش قولی در تحویل دادن به موقع کار هستند انتخاب سختی است که یا با استفاده از تجربه‌ی شخصی، تجربه‌ی آشنایان و نزدیکان و یا تجرباتی که در فضای مجازی به اشتراک گذاشته اند میتوان بهترین انتخاب را داشت. 

قبل از آنکه به بررسی بیشتر بازار مبل چهاردانگه بپردازیم توجه داشتیه باشد که در سوفا مبل میتوانید محصولات تولیدی‌های معتبری که در چهاردانگه فعالیت دارند را از لحاظ قیمت، کیفیت و … به صورت آنلاین و حضوری بررسی کنید و خرید خود را به صورت مستقیم از تولیدکنندگان انجام دهید.

مکان بازار مبل چهاردانگه کجاست؟

بازار تولیدکنندگان مبل چهاردانگه

همانطور که نقشه مشاهده میکنید چهاردانگه در قسمت جنوبی اتوبان آزادگان قرار دارد و بخش زیادی از اتوبان آیت ا… سعیدی از میان چهاردانگه عبور میکند که این بخش اتوبان تقریبا اواسط اتوبان آیت ا.. سعیدی است. در سمت شمال چهاردانگه ( دقیقا سمت بالای اتوبان آزادگان) محله‌های دولت خواه، اسماعیل آباد و یافت آباد قرار دارد. 

در سمت شرق چهاردانگه، شهرک مرتضی گرد، شهرک خلازیر و قلعه‌ای عباس آباد قرارداد. 

چهاردانگه از سمت جنوب نیز نزدیک به شمس آباد، مهران آباد، شاطره و گلدسته است. 

از سمت غرب نیز دقیقا به قاسم آباد متصل شده. 

نمیتوان گفت که تمام تولیدی ها یا مراکز فروش مبل به صورت متمرکر در یک مکان از چهاردانگه قرار دارند اما همانطور که در تصویر زیر میبینید اکثر تولیدکنندگان مبلمان چهاردانگه در مکان‌هایی که در نقشه نشانه گذاری شده اند قرار دارند. 

بازار تولیدکنندگان مبل چهاردانگه

راه‌های رفتن به بازار مبل چهاردانگه

از سه طریق ماشین شخصی، مترو و تاکسی میتوان خود را به بازار تولیدکنندگان مبلمان در چهاردانگه رساند که به ترتیب راه‌های هرکدام را بررسی خواهیم کرد:

  • ماشین شخصی (از سمت غرب): وارد اتوبان آیت الله سعیدی جنوب شوید، در زیر گذر و رو گذر خروجی اتوبان کاظمی و خروجی اتوبان آزادگان به مسیر خود در اتوبان آیت الله سعیدی جنوب ادامه دهید. پس از عبور از خروجی اتوبان آزادگان وارد چهاردانگه خواهید شد و بستگی به مکانی که در نظر دارید در چهاردانگه بروید به یکی از خیابان های اصلی وارد شوید.
  • ماشین شخصی (از سمت شرق): وارد اتوبان آزادگان شوید، از خروجی های اتوبان رجایی، اتوبان تندگویان و اتوبان خلیج فارس(تهران-قم) عبور کنید. پس ازآن از زیرگذر – روگذر وارد اتوبان آیت الله سعیدی جنوب شوید. پس از آن وارد چهاردانگه خواهید شد. 
  • مترو: نزدیک ترین مترو به چهاردانگه متروی آزادگان است. ایستگاه مترو ازادگان در خط 3 (قائم-آزادگان) قرار داشته و آخرین ایستگاه این خط است. پس از پیاده شدن از ایستگاه مترو باید سوار تاکسی‌های خطی چهاردانگه در ایستگاه تاکسی شوید. 
  • تاکسی: بهترین ایستگاه‌های تاکسی چهاردانگه (اسلامشهر) در میدان آزادی، مترو آزادگان و ونک قرار دارند. 
تولیدی مبل چهاردانگه در سوفا مبل

تولیدی‌های فعال و معتبر چهاردانگه در سوفا مبل

شما در سوفا مبل میتوانید به راحتی قیمت مبل در چهاردانگه و سایر بازارهای مبلمان را به صورت مستقیم از تولیدکنندگان بررسی کنید و در صورت نیاز به صورت آنلاین و یا حضوری خرید خود را از تولیدی انجام دهید. 

کارگاه‌های تولیدی فعال در سوفا مبل: 

اگر شما هم تجربه‌ی خریدی از تولیدکنندگان چهاردانگه دارید میتوانید در بخش نظرات با دیگران به اشتراک بگذارید.

همچنین پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات تولیدی‌ها صفحه اینستاگرام سوفا مبل را دنبال کنید.

مترو آزادگان (خط 3) نزدیک ترین مترو به بازار مبل چهاردانگه است که بعد از پیاده شدن از مترو باید تاکسی های مترو اسلامشهر (چهاردانگه) را سوار شوید که حدود 10 دقیقه راه است.

اتوبان های آزادگان و آیت الله سعیدی نزدیکترین اتوبان های چهاردانگه است.

ایستگاه‌های تاکسی در میدان آزادی، ونک و مترو آزادگان بهترین ایستگاه های چهاردانگه هستند که عموما با خط اسلامشهر شناخته میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
کلمه عبور این حساب کاربری را وارد کنید:
یک کد برای ایمیل زیر ارسال گردید:
یک کد برای شماره همراه زیر ارسال گردید: {{ phoneNumber }}