درباره‌ی ما

سوفا مبل

در دنیای دیجیتالی امروز بسیاری از افراد خرید اینترنتی را به  خاطر مزایایی همچون سهولت در انتخاب، قدرت انتخاب بیشتر در میان مدل‌های متنوع، قیمت های رقابتی و … به خرید سنتی ترجیح میدهند و یا حتی به صورت دیجیتال فروشنده مورد نظر خود  را پیدا میکنند و به صورت حضوری خرید خود را انجام میدهند.

بر خلاف بسیاری از کسب و کارهای دیگر که وبسایت‌های مرجع و فروش آنلاین بزرگی مانند علی بابا در صنعت گردشگری، دیجیکالا و … وجود دارد متاسفانه در صنعت مبلمان، سرویس خواب و ناهارخوری هیچ سایت مرجع و فروشگاهی مناسبی وجود نداشت که خریداران بتوانند به صورت مستقیم و بدون واسطه کالای مورد نظر خود را از تولیدکنندگان خریداری کنند.

در آبان ماه سال 1400 ایده‌ی یک وبسایت موتور جستجوی مبلمان، سرویس خواب و میز ناهار خوری برای خرید راحت تر مشتریان، فروش بیشتر کارگاه‌های تولیدی و حذف واسطه توسط آقای محمد میرطاهری شکل گرفت و پس از مشورت و همکاری با آقای حسین نصیری و تحقیقات بازاریابی، اقدامات لازم برای تاسیس سوفا مبل صورت گرفت.

بدین ترتیب تجربه‌ی 7 ساله‌ی دیجیتال مارکتینگ آقای میرطاهری با تجربه‌ی 15 ساله‌ی صنعت مبلمان آقای حسین نصیری ادغام شد و وبسایت سوفا مبل شروع به کار کرد. 

بعد از حدود 5 ماه تحقیقات و ایجاد ساختار آنلاین مناسب در فروردین ماه سال 1401 به صورت رسمی سوفا مبل شروع به کار کرد و کارگاه‌های تولیدی مبل محصولات خود را در وبسایت سوفا مبل بارگذاری کردند. تیم سوفا مبل همواره تمام تلاش خود را در راستای خرید آسان، به قیمت و بدون واسطه برای مشتریان به کارگرفته است و از سوی دیگر تلاش میکند تا تمامی تولیدکنندگان معتبر بتوانند محصولات خود را در دنیای دیجیتال به عرضه بگذارند و علاوه بر فروش بیشتر از بازار خود در فضای مجازی جا نمانند. 

مشتریان گرامی میتوانند در سوفا مبل محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند و به صورت مستقیم با تولیدی محصول ارتباط برقرار کنند و به صورت آنلاین و یا حضوری خرید خود را انجام دهند. از سوی دیگر تولیدکنندگان میتوانند محصولات خود را در سوفا مبل عرضه کنند تا خریداران به صورت مستقیم با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. 

در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد، انتقاد و … میتوانید با کارشناسان سوفا مبل تماس بگیرید. 

×
کلمه عبور این حساب کاربری را وارد کنید:
یک کد برای ایمیل زیر ارسال گردید:
یک کد برای شماره همراه زیر ارسال گردید: {{ phoneNumber }}